Motorroutes.nl

Boal rit

juli - 2015

Nog geen beoordelingen · Inloggen om een beoordeling te schrijven

Details

Afstand 136 km
Start plaats Baarle-Nassau
Eind plaats Baarle-Nassau
Aangeboden door Jan Arend de Kroon

Omschrijving

Het thema van deze rit is: 'De Dodendraad', het is in juli 100 jaar geleden, in 1915 dus, dat er een hoogspanningsdraad, 2000 volt wisselstroom, werd gespannen tussen het neutrale Nederland en het door Duitsland bezette België.
Het hoe en waarom van deze 'Dodendraad' is te lezen op deze website van de dodendraad.
hier kan je een stuk van het verloop van die 'Dodendraad' onder Breda zien. Link
De versperring is al in 1918 helemaal verwijderd, er zijn nu op een aantal plaatsen reconstructies geplaats. In Zondereigen gaan we hier even stoppen om het monument te bezoeken en even stil te staan bij die verschrikkelijke tijd.

Het routebestand geeft je een geweldig mooie route. Nu en dan worden heel smalle weggetjes aangeboden. Heerlijk! Pas op met bravoure...... de smalle weggetjes worden weinig gebruikt en er ligt nogal wat aan steentjes op. Je kunt beter wat meer genieten van de omgeving er is veel, heel veel, te zien. In de route is een stuk anders verhard opgenomen. Dat is bijna een zandweg. Hard genoeg om met iedere soort motor overheen te rijden.
Veel plezier gewenst!

Misschien ook leuk om te rijden

30 x Opgeslagen
Deel via mail

Downloads

TRACK
VERSTUUR NAAR TOMTOM
TRACK (GPX 1.1)
GDB

Gratis account nodig om te downloaden

  • Geen downloadlimiet na het verifiëren van je e-mailadres
  • Bewaar favoriete motorroutes
Maak een gratis account aan

Heb je al een account? Inloggen

Landen

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen. Wees de eerste!

Inloggen om een beoordeling te schrijven.

© 2012 - 2026 Pixel Monsters - Motorroutes.nl vormt samen met o.a grootverzet.nl Pixel Monsters